+420 728 646 049
chrt@pergolychrt.cz

Slide Hliníkové pergoly Chrt Slide

Hliníkové pergoly

Zahradní pergoly vyrobené z hliníku jsou díky svým vlastnostem stále oblíbenější. Naše hliníkové pergoly s polykarbonátovým zastřešením Vás ochrání jak před přímým sluncem, tak před nepříjemným deštěm. Krom toho, že jsou hliníkové pergoly opravdovou ozdobou Vaší zahrady, mají i další výhody.

PergolyChrt_Vykres
PergolyChrt_vykres2

Bezesporu největší výhodou je to, že pergoly jsou zcela bezúdržbové a to díky kvalitnímu polykarbonátu, jež je zastřešuje a díky technologii barvení pergoly – práškování, kdy vytvořený barevný povrch dosahuje vysoce estetický vzhled, má dokonalou pružnost a otěruvzdornost a to díky tomu, že do hliníkových profilů je finálně vytvrzen ve speciálních pecích při teplotách 140 -200 stupňů.

Jak na to?

Po telefonické domluvě přijedeme udělat přesné zaměření a upřesníme si parametry jako je velikost hliníkových profilů, barevné provedení, a typ polykarbonátu.

Následně Vám do dvou dnů vypracujeme zdarma cenový návrh. Po odsouhlasení ceny vystavíme zálohovou fakturu.
Následně začneme na vaší pergole pracovat a nejdéle do šesti týdnů Vaše pergola bude stát.

Lakování

Hliníkové konstrukce lze dělat v různém barevném provedení tak, aby Vaše pergola barevně ladila například s okny či střechou.

Vybírat lze z celé palety barev RAL. I když je barevná škála pro naše pergoly tedy opravdu veliká, stále vede barva antracitová či černá.

Lakovani Pergol